ASISTENTKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ

25 000 - 33 000 Kč za měsíc PRAHA - CENTRUM

images

ASISTENTKU PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň Vaší práce:

  • hlavním úkolem bude nábor vhodných kandidátů
  • inzerce a výběr vhodných zaměstnanců pro ČR trh
  • komunikace a vedení pohovorů s uchazeči
  • vedení a bezproblémový chod kanceláře
  • koordinace zaměstnanců

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením pracovníků
  • praxe s náborem
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
  • dobré komunikační schopnosti
  • organizační dovednost, spolehlivost

Nabízíme:

  • uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
  • pracovní smlouvu a dlouhodobou jistotu
  • práci v příjemném prostředí centra Prahy
  • mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • v rámci pozice hrazeno celoroční jízdné MHD
  • atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
  • profesní vzdělávání i finanční růst
  • pracovní doba 9-16.00h
  • nástup možný ihned

Zasloužíte si veselejší pondělní rána ve své práci?

Vaše odpověď je :ANO

Tak jste tu správně, vítej v našem týmu. Svůj životopis a aktuální fotografii posílejte na uvedený email.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás Mgr. Václav Kyselka info@msgpro.cz +420 606 664 210