Asistentka náboru

PRAHA

images

Personální agentura sídlící v Praze hledá do svého kolektivu – asistentku HR pro oblast náboru

Náplň práce:

  • inzerce a výběr vhodných zaměstnanců
  • komunikace a vedení pohovorů s uchazeči
  • vedení a bezproblémový chod kanceláře
  • empatie a komunikace
  • koordinace přijatých uchazečů

Požadujeme:

  • min.SŠ vzdělání
  • zkušenosti s náborem/výběrem pracovníků vítány
  • uživatelská práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní smlouvu a dlouhodobou jistotu
  • práci v příjemném prostředí centra Prahy
  • práci v pohodovém, mladém a fungujícím kolektivu
  • v rámci pozice hrazeno celoroční jízdné MHD
  • finanční i nefinanční benefity
  • vzdělávání profesní i finanční růst
  • pracovní doba dle dohody
  • sick day

Svůj životopis a aktuelní fotografii posílejte na uvedený email.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás Mgr. Václav Kyselka info@msgpro.cz +420 606 664 210