ASISTENT/KA HR NÁBORU

26.000 - 34.000 Kč PRAHA

NABOR+

Do našeho týmu hledáme lidsky příjemného a profesně schopného kolegu nebo kolegyni s energií, dravostí a dobrou náladou. Hledáme někoho, kdo má rád dynamiku a práci s lidmi. Úspěšný je u nás ten, kdo je houževnatý, kdo pracuje týmově a ten, kdo se nebojí hledat řešení.

Požadavky :

• Ukončené SŠ
• Praxe na stejné či obdobné pozici VÝHODOU
• Empatii, organizační schopnosti
• Zkušenosti s náborem/výběrem pracovníků vítány
• Znalost v oblasti inzerce, inzertních portálů
• Uživatelskou znalost MS Office, Internet
• Důslednost, samostatnost

Pracovní náplň:

• Samostatná organizace výběrových řízení, posuzování životopisů, vedení pohovorů
• Tvorba inzerce, práce s databázemi a sociálními sítěmi
• Aktivní týmová spolupráce s ostatními konzultanty
• Zajištění související administrativy

Nabízíme

• Zázemí stabilní společnosti
• Zavedené a profitabilní zákaznické portfolio
• Pečlivé zaškolení
• Práci v příjemném prostředí centra Prahy
• Fixní mzdu plus bonusy
• V rámci pozice hrazeno celoroční jízdné MHD
• Pracovní doba na zkrácený úvazek
• Sick Day

Svůj životopis a aktuální fotografií posílejte na uvedený email.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás Mgr. Václav Kyselka info@msgpro.cz +420 606 664 210