ICT – REFERENT

25 000 - 30 000 Kč za měsíc PRAHA - VÝCHOD MUKAŘOV

ict

ICT – REFERENT – MUKAŘOV

Náplň práce:

  •  řešení různorodých uživatelských požadavků v oblasti lokální práce na PC
  • vzdálené práce v prostředí Windows server
  • instalace PC a periferii
  • řešení incidentů v lokální střediskové infrasktruktuře
  • podpora v oblasti mobilních telefonů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • všeobecný přehled v prostředí ICT
  • praxe v dané oblasti výhodou
  • řidičské oprávnění typu B
  • znalost programu Navision velkou výhodou
  • komunikační i organizační schopnosti

Nabízíme:

  • uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
  • mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity tj. stravenky (100 Kč/1 den) ,25 dní dovolené, vzdělávání, penzijní připojištění, vitamínové balíčky aj.
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned
  • pracovní místo Mukařov – centrála

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás Jana Krejčová nabor@msgpro.cz +420 606 664 207