Burger King

140 - 145,-Kč/hod PRAHA

Požadujeme

  • chuť si vydělat
  • spolehlivost
  • úsměv na tváři a chuť pracovat

Nabídka

  • mzda: 140-145Kč/hod
  • práce: Praha – 1 -Praha – 8 – Praha – 9 – Praha – 4
  • směny: ranní – mezisměna – odpolední
  • možnost týdenních záloh
  • odměna za doporučení kamárada 500-1000,-Kč
  • odměny za zaměstnance měsíce
  • kariérní růst- managerské pozice
  • zvýhodněné občerstvení
  • nástup možný ihned
  • příjemné pracovní moderní prostředí

Pracovní náplň

Hledáme usměvavé šikovné kolegy a kolegyně do celosvětově známého řetězce rychlého občerstvení .

Rádi vás vše naučíme a zaškolíme. Žádné velké požadavky nemáme, hledáme právě vás!!!! Neváhejte se nám ozvat. Nabízíme dlouhodobou spolupráci nebo jen brigádu. Provozovnu zvolíme dle vašeho bydlistě.

Náplň práce:
práce na pokladně
výdej kávy a nápojů
výpomoc v kuchyni

Poznámka

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 606 664 206.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás. Horová Karolína job@msgpro.cz +420 606 664 206