REFERENT CONTROLLINGU ZÁKLADY ÚČETNICTVÍ

25 000 - 30 000 Kč za měsíc PRAHA - VÝCHOD

JOBSS

REFERENT CONTROLLINGU – ZÁKLADY ÚČETNICTVÍ

Náplň práce:

– provádění kontrol dodržování firemních pravidel a postupů v oblasti zásob, financí a nákladů
– vývoj svěřené oblasti, zlepšení ukazatelů

Požadujeme:

– min. SŠ vzdělání s maturitou
– základy účetnictví
– středně pokročilá úroveň Excel
– praxe 5 let
– komunikační i organizační schopnosti
– analytické myšlení
– vstřícné chování a vystupování
– orientace v datech

Nabízíme:

– zázemí stabilní společnosti se silnou pozicí na trhu
– zajímavou práci a osobnostní růst
– atraktivní finanční ohodnocení odpovídající dané pozici a praxi
– podporu vzdělávání a profesního rozvoje
– zaměstnanecké výhody (penzijní připojištění, stravenky 100 Kč/1 den, 25 dní dovolené, školení)
– pracovní smlouva na dobu neurčitou
– pracovní místo Dolní Měcholupy
– nástup možný ihned

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás Jana Krejčová nabor@msgpro.cz +420 606 664 207